Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p. radców prawnych


Mokotowska 41, 00-551 Warszawa

Tel: +48 22 830 76 20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Prawo autorskie

Data dodania wpisu: 2019-04-13

W polskim prawie przyjmuje się, że niemal każdy przejaw twórczości należy chronić prawem. Nie wszyscy twórcy jednak są świadomi w pełni swoich uprawnień. W takich sytuacjach pomocą służą kancelarie prawne, dla których prawo autorskie jest codziennością.

Jedną z nich jest Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska. To specjaliści z zakresu praw o ochronie własności intelektualnej. Do ich zadań należy m.in. wynegocjowanie i przygotowanie najbardziej satysfakcjonujących dla klienta umów, specjalistyczne doradztwo, mające na celu poszerzenie wiedzy klienta o ochronie praw autorskich osobistych, jak i wszystkich innych, związanych z twórczością. Ponadto mogą również reprezentować mocodawców w sporach, jeśli się okaże, że doszło do naruszenia ich praw.

Na stronie internetowej kancelarii jest pełen wykaz usług, jakie świadczą. Prawnicy pracujący w tym zespole to wykwalifikowani specjaliści, skupiający się przede wszystkim na zagadnieniach, które związane są z prawem autorskim, co z kolei pozwala na skuteczną reprezentację klienta w każdej sytuacji.

Prawo autorskie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź