Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o AB-rent


Sycowska 13, 51-319 Wrocław

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Wynajem średnioterminowy samochodów - AB-rent

Data dodania wpisu: 2019-08-11

Wypożyczając auto na tzw. średni termin, klient otrzymuje je dyspozycji na czas od 1 do 24 miesięcy. W tym okresie może z niego korzystać na co dzień, nie martwiąc się żadnymi kwestiami formalnymi – nie musi rejestrować pojazdu, opłacać jego ubezpieczenia czy jeździć na przeglądy techniczne. To znakomite rozwiązanie dla osób, które przybywają do Polski lub przenoszą się do innej miejscowości na określony czas, mając świadomość, że po jego upływie powrócą do domu lub przeprowadzą się gdzieś indziej. Gdzie zatem znaleźć firmę, w której oferowana jest taka usługa?

Średnioterminowy wynajem samochodów jest możliwy w wypożyczalni ab-rent.pl, w której dostępne są bardzo różne auta. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje solidnego i ładownego auta dostawczego, czy miejskiego i oszczędnego samochodu do codziennego poruszania się po zatłoczonych ulicach wielkich miast, oferta firmy spełni wymagania.

Wynajem średnioterminowy samochodów - AB-rent


  • Od firmy AB-Rent udało mi się wynająć na kilka dni auto bardzo komfortowe, ponieważ moje trafiło do warsztatu samochodowego.

  • Nina Zakrzewska dodał komentarz 2019-10-11 11:34:33
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Przejdź