Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Detoks Alkoholowy


Spławie 48, 61--31 Poznań

Tel: 533 221 555

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Opis Odtrucia alkoholowe • http://detoksalkoholowy.pl

Data dodania wpisu: 2017-10-08

Uzależnienie od alkoholu wyniszcza organizm oraz życie osoby uzależnionej, a także jej najbliższych. Jeśli codziennie spożywasz alkohol w coraz większych ilościach, to bezsprzecznie znaczy, że masz poważny problem, któremu należy zaradzić. Aby uchronić się przed problemami, utratą i krzywdzeniem najbliższych, a także przed wyniszczeniem swojego własnego organizmu, zacznij walczyć z uzależnieniem od alkoholu jak najszybciej to możliwe. Nie pozwól, aby nałóg wciągnął Cię w swoje sidła jeszcze bardziej, niż ma to miejsce teraz. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, odwiedź stronę detoksalkoholowy.pl i zgłoś się na odwyk i odtrucie alkoholowe.
Ośrodek leczenia uzależnień AGNUS to miejsce, w którym każdy uzależniony otrzyma indywidualną pomoc w walce z nałogiem. Dzięki odpowiednio dobranej terapii i wsparciu od psychologa i terapeuty znajdziesz w sobie motywację i siłę do walki z uzależnieniem od alkoholu. Pamiętaj, im szybciej się zgłosisz po pomoc, tym łatwiej będzie Ci wybrać tę bitwę. Dlatego nie odkładaj tego dłużej na później i nie oszukuj sam siebie, że nic złego się nie dzieje. Podejmij walkę, zanim nałóg się rozwinie.

Odtrucia alkoholowe • http://detoksalkoholowy.pl


  • Odtrucie alkoholowe to bardzo trudny zabieg, ale jeżeli osoba uzależniona chce w końcu zaprzestać pić to musi się na niego dobrowolnie zgodzić.

  • Tadeusz Jasiński dodał komentarz 2018-09-06 15:08:18
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Poznań, Wołczyńska 37

Przejdź

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź