Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Elbląski Park Technologiczny


Sulimy 1, 82-300 Elbląg

Tel: 518 940 080

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Międzynarodowy transport odpadów • Elbląski Park Technologiczny

Data dodania wpisu: 2020-04-27

Wiele firm działających nie tylko na terenie Polski, ale też w innych krajach, generuje niemal codziennie odpady o powiększonym stopniu ryzyka przechowywania. By je bezpiecznie przewieźć i zutylizować, konieczne są specjalistyczne pojazdy i zabezpieczenia, a także wykwalifikowane osoby w odpowiednio przystosowanej odzieży ochronnej, które będą czuwały nad każdym etapem przewozu.

Jedną z takich firm jest przedsiębiorstwo oferujące swoje usługi na stronie internetowej ekologistyka24.pl. Zdobyte doświadczenie w tak trudnym zakresie, jak międzynarodowy transport odpadów sprawia, że jest ona liderem w swoim fachu. 

Jako certyfikowany usługodawca firma posiada także wszelkie wymagane pozwolenia na przewóz niebezpiecznych i szkodliwych substancji na terenie Polski i innych krajów europejskich. Na stanie firmy znajdują się także odpowiednio przygotowane pojazdy, które gwarantują bezpieczeństwo podczas transportu dla pozostałych użytkowników dróg. Usługę można łatwo zamówić za pomocą formularza dostępnego na podanej stronie internetowej. 

Międzynarodowy transport odpadów • Elbląski Park Technologiczny


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

DIWOS Dorota Stomska


Olsztyn, Kleeberga 2

Przejdź

FOUR STAL Sp. z o.o.


Elbląg, Dojazdowa 16c

Przejdź