Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Firma Remontowa Wojciech Gośliński


Kochanowskiego 22, 60-846 Poznań

Tel: 691 051 308

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Malowanie Poznań

Data dodania wpisu: 2017-11-14

Chciałbyś coś zmienić w swoim mieszkaniu lub domu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Profesjonalna firma remontowa Wojciecha Goślińskiego stanie na wysokości zadania, oferując nie tylko dokładne i fachowe malowanie powierzchni, ale także doradztwo w zakresie doboru kolorów.

 W celu osiągnięcia najlepszego efektu wizualnego i dokładnego pokrycia ścian nową barwą, zleć malowanie profesjonalistom z Poznania z wieloletnim doświadczeniem. Pasy, koła, a może bardziej skomplikowane kształty? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w krótkim czasie wnętrze twojego domu rozbłysło nowymi, wyjątkowymi połączeniami, którymi będziesz chciał pochwalić się przed rodziną i znajomymi. Zarezerwuj termin już dziś na abartremonty.pl. Postaw na solidność, doświadczenie i precyzję, gdyż jest to gwarancją perfekcyjnie wykonanej pracy.

Malowanie Poznań


  • Ja próbowałem sam pomalować mieszkanie ale średnio to wyszło, więc poszukałem w internecie firmy profesjonalnie zajmującej się malowaniem ścian. Natrafiłem właśnie na firmę Abart Remonty, która mogę szczerze polecić znajomym.

  • Konrad Woźniak dodał komentarz 2019-01-18 15:10:25
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Poznań, Wołczyńska 37

Przejdź

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź