Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36, 48-100 Głubczyce

Tel: +48 77 403 45 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Podgrzewacze wody

Data dodania wpisu: 2019-12-29

Zamierzasz wymienić stary piec centralnego ogrzewania na jakieś nowe źródło ciepła, które korzystać będzie z czystej energii? Szukasz także odpowiedniego wymiennika do ciepłej wody użytkowej, gdyż wcześniej nie potrzebowałeś go ze względu na przepływowy grzanie wody w piecu na węgiel? Różnego typu podgrzewacze wody możesz kupić na stronie galmet.com.pl w firmie, która zajmuje się przede wszystkim techniką grzewczą i ma w swojej ofercie najróżniejsze zbiorniki. Ich wybór zależeć będzie przede wszystkim od źródła energii, na jakie się zdecydujesz.

W bogatym asortymencie firmy znajdziesz zarówno wymienniki ciepłej wody użytkowej z wężownicą spiralną do różnego typu kotłów, jak i wymienniki do:

  • pompy ciepła,
  • kotłów gazowych,
  • paneli słonecznych.

Można tu znaleźć także zbiorniki akumulacyjne i zbiorniki buforowe, jednym słowem wszystko, czego może potrzebować osoba modernizująca i wyposażająca swoją kotłownię. Gdybyś miał problem z wyborem, co przy tak dużej ofercie może się zdarzyć, poproś obsługę sklepu o pomoc w doborze odpowiedniego do Twoich potrzeb modelu podgrzewacza w rozsądnej cenie.

Podgrzewacze wody


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Apteka Urtica


Kędzierzyn-Koźle, Królowej Jadwigi 12

Przejdź

OROME SC


Kluczbork, Pułaskiego 17

Przejdź

AZTECH


Kędzierzyn Koźle, Powstańców 70

Przejdź