Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o HSI Sp. z o.o.


Technologiczna 2, 45-839 Opole

Tel: 77 442 71 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Usb hdmi adapter

Data dodania wpisu: 2022-06-30

Asortyment, jaki można znaleźć w ofercie na stronie iiyama-sklep.pl, to długa lista pozycji, które z pewnością zaciekawią każdego posiadacza komputera. Sprzedaż obejmuje między innymi sprzęt, dzięki któremu można chronić dane informatyczne poprzez zmniejszenie dostępności podglądu monitora. Rozwiązanie to dostawca poleca osobom pracującym w miejscach publicznych, w których obowiązują wytyczne rozporządzenia RODO oraz polskiej ustawy o ochronie danych osobowych.

Z oferty mogą skorzystać także osoby prywatne. Z pomocą dostępnych w ofercie modeli przejściówek i adapterów (w sprzedaży można znaleźć między innymi USB HDMI Adapter w przystępnej cenie) mogą oni efektywnie rozbudowywać domowy zestaw komputerowy o przydatne w pracy lub do rozrywki elementy. 

Dostawca poleca się jako realizator zamówień na akcesoria dla graczy. W sklepie wielbiciele gier strategicznych mogą zakupić zarówno pojedyncze części, jak i odpowiednio skompletowane zestawy gamingowe, dostarczane wraz z gwarancją producenta.

Usb hdmi adapter


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Apteka Urtica


Kędzierzyn-Koźle, Królowej Jadwigi 12

Przejdź

OROME SC


Kluczbork, Pułaskiego 17

Przejdź

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Głubczyce, Raciborska 36

Przejdź