Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp. k.


Kościuszki 107, 61-717 Poznań

Tel: 518 101 211

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Zaniżone odszkodowanie z OC

Data dodania wpisu: 2022-04-19

Jeśli po wypadku komunikacyjnym ubiegasz się o należność z ubezpieczenia sprawcy, Kancelaria Prawna Stawicka Szadach z Poznania pomoże Ci należycie wycenić szkodę. Specjaliści od roszczeń asekuracyjnych wspierają klientów w dochodzeniu należnych kwot, które pokryją straty. Pracownicy tej instytucji specjalizują się w przepisach związanych z rynkiem odszkodowań.

W praktyce większość firm ubezpieczeniowych proponuje zaniżone odszkodowanie z OC i stara się jak najszybciej zakończyć sprawę. Radcy i adwokaci z kancelarii SZ pomagają na każdym etapie postępowania odwoławczego. Najpierw szacują różnicę między propozycją ubezpieczalni a realnymi kosztami likwidacji strat. Dzięki temu w odwołaniu możesz podać żądaną kwotę z wyliczeniem zaniżonych przez drugą stronę pozycji.

Następny kroki to skarga do Rzecznika Finansowego, a jeśli i to nie przyniesie skutku, adwokaci podejmą się pełnomocnictwa i reprezentowania Cię przed sądem. Usługi kancelarii zapewniają prawne wsparcie w sporze z ubezpieczycielem.

Zaniżone odszkodowanie z OC


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Poznań, Wołczyńska 37

Przejdź

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź