Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o laserymedyczne.eu


Nad Kanałem 3, 41-800 Zabrze

Tel: 531-200-732

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Urządzenie geneo +

Data dodania wpisu: 2020-02-07

Większość gabinetów medycyny estetycznej ma ograniczoną przestrzeń, a także budżet, nie można więc zakupić wszelkich dostępnych na rynku urządzeń służących do przeprowadzania zabiegów. W takich przypadkach rozsądnie będzie postawić na wielofunkcyjne sprzęty, dzięki czemu oszczędzi się przestrzeń, a także pieniądze, jednocześnie zaś można będzie przedstawić swym pacjentom bogatą pulę usług. Znakomity wybór stanowi na przykład urządzenie Geneo+, które można stosować na ciało i twarz. W tym pierwszym przypadku jest znakomitym remedium na drobniejsze rozstępy, zaś w drugim - pozwala upiększać i odmładzać cerę.

Sprzęt ten umożliwia między innymi silne oczyszczenie i złuszczenie skóry, co skutkuje usunięciem niedoskonałości, zaskórników i przebarwień. Zmniejsza się też widoczność naczynek i związanego z nimi zaczerwienienia. Możliwe jest też osiągnięcie efektu odmłodzenia przez poprawę krążenia i zwiększenie elastyczności oraz gęstości skóry.

Widać zatem, że inwestycja w ten innowacyjny sprzęt jest ze wszech miar wskazana. Dodatkowo na stronie laserymedyczne.eu można go znaleźć w opcji wynajmu.

Urządzenie geneo +


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Dąbrowa Górnicza, Legionów 9

Przejdź

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź