Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Marbex sp. z o.o.


Milenijna 40/42, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Tel: (44) 741 41 41

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Marbex sp. z o.o. • Dywan w paski

Data dodania wpisu: 2017-12-13

Jeśli chcesz rozjaśnić wnętrze swojego pokoju lub pokoju dziecka, powinnaś się zdecydować na taki dywan, który doda temu pomieszczeniu wyrazistego charakteru. Być może odpowiedni byłby dywan w paski w żywej kolorystyce?

Powiesz, że nie masz czasu biegać po sklepach i szukać czegoś odpowiedniego. Nie musisz, ponieważ na stronie dywanstyl.pl znajdziesz dziesiątki takich produktów, wystarczy tylko zdecydować się na któryś. Bardzo ciekawie mógłby się prezentować w pokoju dziecięcym błękitny dywan w kolorowe paski o nazwie Color Pasy, utkany z przędzy polipropylenowej i ulepszanym cieplnie runie, które z łatwością się czyści. Materiał ten jest odporny na działanie promieni słonecznych, a także wszelkie bakterie i mole. Dywan ten charakteryzuje się doskonałym wykonaniem i wytrzymałością. Wyrazistość i ciepło kolorów sprawią, że pokój stanie się oazą po całym dniu zmagania się z problemami dnia codziennego.

Marbex sp. z o.o. • Dywan w paski


  • Do tej pory wydawało mi się, że mogę się obyć bez dywanów w domu. Panele podłogowe są na tyle tanie i łatwe w utrzymaniu czystości, że nie wyobrażałam sobie konieczności zakupu tradycyjnego dywanu. Wszystko się zmieniło, gdy zaczęłam chorować na stawy.

  • Karolina Nowakowska dodał komentarz 2018-04-23 13:05:46
  • Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Poniatów, Piotrkowska 4C

Przejdź

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Przejdź

AP Studio Anna Karpińska


Łódź, Legionów 61

Przejdź