Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Primafloor Dobre Podłogi


Obornicka 7, 62-002 Jelonek/Suchy Las

Tel: 518 509 800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Tarasy poznań

Data dodania wpisu: 2023-12-18

Osoby marzące o pięknym drewnianym tarasie mogą łatwo zrealizować takie marzenie dzięki ofercie poznańskiej marki. Firma Primafloor najbardziej znana jest z usług renowacji drewnianych podłóg, ale zajmuje się także ich montażem, w dodatku również na zewnątrz. Usługi te są odpowiedzią na oczekiwania klientów. W dodatku marka wykonuje tarasy w Poznaniu kompleksowo, pomagając i doradzając w wyborze odpowiednich materiałów, a także dokonując ich montażu.

Specjalną ofertę przedsiębiorstwo to ma dla osób już posiadających takie powierzchnie, wymagających odnowienia. Robi się to podobnie jak w przypadku renowacji podłóg wewnętrznych, szlifując wierzchnią, zniszczoną warstwę, wykończenie może być zaś dowolne.

Wchodząc na stronę internetową firmy można przekonać się, jak prezentują się jej realizacje i same drewniane tarasy. Podłoża takie wykonywać można z różnych materiałów, drewno jednak jest szczególnie piękne i doskonale komponuje się z otaczającą naturą. Może też mieć różne wybarwienie i wykończenie.

Tarasy poznań


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Poznań, Wołczyńska 37

Przejdź

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź