Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o REGNIS SP. Z O.O.


Tarnowska 32, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 507 222 874

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Kaloryfer ozdobny poziomy

Data dodania wpisu: 2022-06-11

Domeną firmy ogłaszającej się na stronie sklep.regnisgrzejniki.pl jest produkcja i dystrybucja różnego rodzaju elementów grzewczych, począwszy od części składających się na samą instalację CO aż po grzejniki. Proponowane modele są dostępne w wielu wersjach, co pozwala bezproblemowo dobrać je zarówno pod kątem wolnej przestrzeni na kaloryfer, jak i kolorystyki otoczenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, kadra firmy przedstawia w ofercie zarówno standardowe grzejniki w postaci ściennych lub przypodłogowych drabinek, jak i nieco mniej oczywiste warianty. Polecanymi opcjami są kaloryfer ozdobny poziomy lub przyciągający uwagę panel do montażu na ścianie, imitujący dekorację. 

Dostawca zapewnia, że proponowany w sprzedaży asortyment spełnia niezbędne normy jakościowe, a jego cena nie jest wygórowana. Aby zamówienie dotarło bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie do odbiorcy, dystrybutor odpowiednio zabezpiecza przesyłkę na czas transportu i korzysta z usług tylko sprawdzonych firm kurierskich.

Kaloryfer ozdobny poziomy


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Przejdź

WG Rolety


Nowy Sącz, Jagiellońska 71

Przejdź

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Przejdź