Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o Silesiapak


Blachnickiego 9, 40-175 Katowice

Tel: 790 275 067

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Silesiapak - ekologiczne torby papierowe z nadrukiem

Data dodania wpisu: 2018-06-23

Chociaż niektórzy ludzie uważają, że rezygnacja z plastikowych reklamówek jest modą, to tak naprawdę jest to konieczność pozwalająca na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska. W coś jednak trzeba pakować zakupiony przez klientów towar, zatem  popularnością zaczęły cieszyć się ekologiczne torby papierowe z nadrukiem, które tanio produkują przedsiębiorstwa takie, jak to ze strony silesiapak.pl. Ale ich zadanie jest o wiele ważniejsze, niż tylko stanowienie opakowania, to także świetny sposób na reklamę, dzięki temu, że wiele osób będzie wykorzystywało je wielokrotnie i zabierało w różne miejsca. 

Producent torebek z podanej strony dba o to, aby były one ciekawie zaprojektowane i spełniały swoje zadanie jak najlepiej. Materiałem do ich produkcji jest mocny, odporny na rozerwanie papier typu kraft, dlatego są one w stanie wytrzymać obciążenie do 15 kg. Na życzenie klienta mogą być wykonane w dowolnym kolorze, a wielkość i kształt można wybrać z wielu propozycji. 

Silesiapak - ekologiczne torby papierowe z nadrukiem


  • Produkty Silesiapak są estetyczne oraz dobrze wykonane. Takich ekologicznych toreb z nadrukiem to nie znajdziecie nigdzie indziej.

  • blackwolf579 dodał komentarz 2020-06-25 11:21:34
  • Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Dąbrowa Górnicza, Legionów 9

Przejdź

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź