Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o STALPOL SAFES SP. Z O.O.


Szubińska 101d, 86-005 Białe Błota k/Bydgoszczy

Tel: +48 52 381 42 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Sejf do przechowywania broni

Data dodania wpisu: 2022-02-21

Według polskiego prawa broń oraz amunicja do niej powinny być przechowywane w sposób bezpieczny, a to umożliwiają oferowane przez polskiego producenta solidne szafy stalowe z pewnymi zamkami elektronicznymi (na kod). Oznacza to brak ryzyka niepowołanego dostępu i to bez znaczenia, czy w środku przechowana jest krótka broń służb mundurowych, czy też np. długa broń myśliwska albo karabinek sportowy.

Sejf do przechowywania broni może być niewielki i mieścić właśnie tylko broń krótką, a może mieć formę podłużnej szafy z uchwytami na broń długą. W zależności od jego objętości może też mieścić różną ilość sztuk broni, bo poszczególne modele mają różną ilość półeczek, przegród, uchwytów piankowych, szafeczek na amunicję.

Dopasowanie produktu do konkretnego klienta wg strony sejfy-stalpol.pl oznacza możliwość pomalowania sejfu na wybrany kolor, wyłożenia go od wewnątrz określonym materiałem, a nawet zainstalowanie w środku oświetlenia. Bardzo przydatne okazują się także wyciory montowane na magnesach.

Sejf do przechowywania broni


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

FINALTECH R. Chodera Spółka Jawna


Bydgoszcz, 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 7

Przejdź

Auto Serwis Kwiatowa


Toruń, Kwiatowa 83

Przejdź

Autokasacja U Jacka


Włocławek, Chemików 13

Przejdź