Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o STIER S.C.


Śląska 96, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel: 664 152 722

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis https://www.stier.com.pl/ - Taśma paroprzepuszczalna do okien

Data dodania wpisu: 2017-09-15

Prawidłowy montaż stolarki okiennej pozwoli uniknąć problemu z pojawiającymi się wokół okien zaciekami, z pleśnią i grzybem, który może rozwijać się w okolicach źle osadzonego parapetu lub tuż przy nieprawidłowo zaizolowanych ramach okiennych. W celu uniknięcia tego typu problemów, warto sięgać po profesjonalne produkty uszczelniające tj. taśma paroprzepuszczalna do okien niemieckiej firmy Hanno. Tego typu taśma służy do wstępnego łączenia ramy okiennej z murem, zapewniając odpowiedni poziom przepuszczalności powietrza, co zabezpieczania mur przed rozwojem grzybów i pleśni - przed skraplaniem wilgoci przy ramie okiennej.

Sprzedaż nowoczesnych taśm izolacyjnych i innych zaawansowanych technologicznie produktów uszczelniających do stolarki otworowej, to specjalność firmy Stier S.C.. Firma zajmuje się również dystrybucją innych produktów montażowych do okien i drzwi, w tym różnych rodzajów profili podokiennych i pod drzwi.

https://www.stier.com.pl/ - Taśma paroprzepuszczalna do okien


  • Taśmy paroprzepuszczalne od Stier okazały się dobrym wyborem - to produkty o dobrych parametrach by żaden budowlaniec nie odmówił sobie ich zastosowania. To technologia XXI wieku, którą mamy na wyciągnięcie ręki.

  • avull dodał komentarz 2019-03-12 15:44:33
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Kamieniarstwo Katarzyna Ganicz


Gorzów Wielkopolski, Sokola 2

Przejdź

Adwokat Paweł Polański


Zielona Góra, Boh. Westerplatte 9

Przejdź

SEATBELTS


Wschowa, Siedlnica 30

Przejdź