Wyszukaj firmy w www.drzwipowoli.pl

Informacje o ZAKŁAD USŁUGOWY POSADZKARSTWO Dominik Flak


Grodzka 60, 31-044 Kraków

Tel: 505999837

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis Renowacja podłóg drewnianych kraków

Data dodania wpisu: 2020-03-24

Drewniana podłoga wyglądać może olśniewająco, ale tylko jeśli prezentuje idealny stan. Oczywiście nie oznacza to, że trzeba szczególnie na nią uważać i starać się korzystać z niej jak najmniej (choć odpowiednia pielęgnacja jest jak najbardziej wskazana), gdyż nie miałoby to żadnego sensu. Warto wiedzieć, że tego rodzaju powierzchnie można bez większego trudu odnowić, wystarczy zeszlifować wierzchnią, zniszczoną warstwą drewna, wyrównać jego powierzchnię, a następnie zabezpieczyć olejem lub lakierem czy farbą. Najlepiej przy tym będzie powierzyć to zadanie specjalistom, na przykład tym, jakich znaleźć można na stronie parkiety-wdf.pl.

W zakres świadczonych przez nich usług wchodzi renowacja podłóg drewnianych w Krakowie. Specjaliści ci zalecają, by przeprowadzać to działanie co 10 lub 15 lat, w zależności od tego, jak intensywnie użytkowana jest powierzchnia, a zależy to zwłaszcza od tego, w jakim pomieszczeniu się znajduje.

Powierzenie tego zadania doświadczonym fachowcom daje pewność, że już po niedługim czasie będzie można cieszyć się perfekcyjnym wyglądem podłogi z drewna.

Renowacja podłóg drewnianych kraków


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Przejdź

WG Rolety


Nowy Sącz, Jagiellońska 71

Przejdź

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"


Wielogłowy, Wielopole 86

Przejdź